už Ti bylo 18?

Ano Ne

Promiň,
vrať se, až budeš starší.

o značce

seznamte se s designérkou Annou Marešovou
a její značkou Whoop.de.doo

FILOZOFIE

Produkty Whoop.de.doo kladou důraz na hygienu, funkci, jednoduchost a čistotu formy. O kvalitní materiály se starají Medical silicone,  +SWISS COTTON a Činčera studio. „Whoop.de.doo“ Anna vytvořila jako svojí diplomovou práci a nakonec se rozhodla nápad zrealizovat. Prošla si celým procesem od návrhu, přes výrobu až po prezentaci a distribuci celého produktu, a to bez investorů, manažerů či marketingových firem. Zaměřila se na výrobu v České republice. Díky tomu může být u celého procesu a osobně hlídat kvalitu a dodržení návrhu.

Chtěla jsem vytvořit ideální design, který ukáže, že i erotická pomůcka může působit lehce, elegantně a zároveň něžně. Mým cílem také bylo najít hranici mezi erotikou a medicínou a přivést na svět kvalitní produkt ve všech směrech. Nebylo to snadné, ale díky ohlasům od vás a díky ohlasům přímo od odborníků - lékařů vím, že se to podařilo.

Anna Marešová designérka a zakladatelka Whoop.de.doo
více projektů na www.annamaresova.com

photo by Martin Tiso

ANNA MAREŠOVÁ

Anna Marešová je produktová designérka zaměřující se na průmyslový design. Vystudovala produktový design na Fakultě umění a designu na univerzitě v Ústí nad Labem a University of Derby. Za svou bakalářskou práci Tramvaj pro Prahu získala řadu ocenění. Obdržela cenu Národního technického muzea, Excelentní studentský design 2009 a prestižní cenu na Biennale of Industrial design BIO 22, kde obdržela cenu za nejlepší studentskou práci. Její diplomová práce - sada erotických pomůcek pro ženy, získala hodně pozornosti v médiích. Byla oceněna Národní cenou za studentský design 2011, Exit design 2011 a byla hodnocena jako prototyp roku magazínem Dolce Vita. Anna byla dvakrát nominována na Czech Grand Design v kategorii objev roku. V současnosti se věnuje udržitelnému designu, svému studiu Anna Marešová designers a značce Whoop.de.doo.